Хотите, чтобы мы вам перезвониили?
Или вы можете набрать нас самостоятельно
+38 073 074 74 12
Click to order
Наш сайт использует файлы cookies, которые позволяют сделать работу с клиентом более точной и приятной.
Astory Designer Bags – Пошив сумок на замовлення.
«Astory Designer Bags» – український виробник якісних сумок з натуральної шкіри, еко шкіри та текстилю.

Шкіряна сумка – невід'ємна частина гардеробу кожної жінки, що акцентує увагу оточення на її образі. Ми постійно впроваджуємо нові тенденції у виробництві, правильний підхід до розробок, та відповідальне ставлення колективу до роботи на всіх її етапах.

Наявність власної мануфактури дозволяє обрати преміальну модель за Вашим бажанням та бюджетом. На початкових стадіях розробки та пошиву клієнтської сумки, ми контактуємо, радимося та обговорюємо процес народження продукту.


  • Власне виробництво дозволяє контролювати процес виготовлення виробу на кожному його етапі.
    Висока якість виробу досягнута завдяки етапному контролю процесу виготовлення - від початкового ескізу до останнього стібка – за нагальною потребою корегуються характеристики готової продукції, уникаючи браку. Підтримка клієнта протягом всього терміну пошиву сумки. Консультації та підбір матеріалів, корегування виробничого процесу, спільний пошук вірного підходу до виготовлення вашого зразка.

  • Створюємо для наших клієнтів лише найкраще! Виробництво сумок з логотипом та без.

    Проводимо дослідження у світі модної індустрії, відвідуємо європейські та відчизняні виставкові заходи, відстежуємо найгарячіші тренди та топові моделі елегантної класики; постійно розширюємо асортимент матеріалів та вдосконалюємо власні вироби. На запит клієнта наносимо назву бренду на виробі, або пропонуємо виробництво без логотипу.


Технічна варіативність нашого обладнання, дозволяє отримати якісну та актуальну продукцію fast-fashion тренду у короткі терміни, виключивши послуги посередників та зайві націнки. З нами ви отримуєте продукцію створену під вашим контролем та з урахуванням ваших побажань.
Практично всі нові моделі ми шиємо під власні бренди клієнтів, а це запорука того, що у кожному інтернет магазині не буде продаватися данна продукція. Свої майбутні моделі ви зможете вибрати у різноманітних матеріалах, фактурах та тканинах, що зробить його ще більш унікальним. Наносимо назву вашого магазину або бренду, при потребі, є можливість виготовити логолип, та наносити його на ваш виріб. Також замовляйте пошив без логотипів та
Надамо фото відео контент виробництва вашої сумки, опис та навіть, за потеби, зразки тканини. Ми намагаємося утримувати лідерство у пошиві унікальних новинок на ринку кожгалантереї, вивчаємо ринок і впроваджуємо найкраще.
Виробляємо унікальні моделі та приймаємо індивідуальні замовлення. Приєднуйсядо нас вже сьогодні.
Перегляньте наш каталог продукції
Для зручності клієнтів ми розмістили роздрібні ціни, але ми залюбки передамо вам залишки та оптові ціни, вже безпосередньо при обговоренні умов співпраці.
Astory – найвигідніше вкладення у розвиток вашого бізнесу.


Для співпраці з нами Вам не потрібно виходити з дому чи офісу. В будь-який момент можна знайти потрібну інформацію у нас на сайті, а також отримати консультацію фахівців з оформлення та придбання онлайн. Ми все розповімо, проконсультуємо, а головне порадимо ходові позиції, задля швидкого товарного обороту у вашому магазині. Цінуємо ваш час та досвід, мріємо про стрімкий розвиток партнерських відносин.